Notice: Undefined index: SITE_LANGUAGE in /var/www/kategora/aparthotels/senatorbudapest/root/index.php on line 18

Warning: mysqli_fetch_array() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /var/www/kategora/aparthotels/senatorbudapest/root/index.php on line 19
Senator Budapest

Range of our services

DARMOWE WIFI

DARMOWE WIFI

Darmowy dostep do internetu jest ważnym elementem w dobrym hotelu abyś mógł dzielić się swoimi pięknymi doświadczeniami z przyjaciółmi oraz rodziną podczas swojej wycieczki do Budapesztu. Dlatego zapewniamy szybkie WIFI w każdym apartamencie.

PARKING

PARKING

Ponieważ nasz hotel apartamentowy położny jest w centrum Budapesztu, w związku z tym parkowanie na okolicznych ulicach może być bardzo drogie. Nasz chroniony podziemny garaż może być idealnym rozwiązaniem. Jeśli zarezerwujesz 3 lub więcej nocy za pośrednictwem tej strony, możemy również zapewnić darmowy parking.

TRANSFER

TRANSFER

Pracujemy tylko z najbardziej wiarygodnymi partnerami prywatnego transportu z lotniska, którzy cechują się punktualnością, profesjonalizmem, komfortem jazdy oraz mówią w różnych językach. A jeśli dokonają Państwo rezerwacji 3 lub więcej nocy na tej stronie, również możemy zapewnić Państwu bezpłatny transfer w jedną stronę!

RECEPCJA 24/7

RECEPCJA 24/7

W każdej chwili jeśli masz pytanie lub potrzebujesz czegoś, pytaj śmiało. Nasza pomocna, dobrze przygotowana obsługa recepcji jest do twoich usług 24 godziny ba dobe również w weekendy.

PRZYJAZNY ZWIERZĘTOM

PRZYJAZNY ZWIERZĘTOM

Nie wahaj się zabrać ze sobą do Budapesztu swoję zwierzątko. Bardzo kochamy zwierzęta. Cokolwiek to jest pies, kot, ptak, królik, świnka morska, ryba lub niedźwiedź. Tylko prosimy abyś poinformował nas o tym wcześniej abyśmy mogli się przygotować.

WYCIECZKA KRAJOZNAWCZA

WYCIECZKA KRAJOZNAWCZA

To twój pierwszy raz w Budapeszcie? Nasi koledzy chętnie pomogą Ci odkryć miasto. Wskażą miejsca godne odwiedzenia, popularne restauracje, puby ruina, dom horroru, pomogą zdobyć bilety do najbardziej popularnych węgierskich term. Bilety dostępne są również w recepcji bez kolejek, z rabatami.

PRZECHOWALNIA BAGAŻU

PRZECHOWALNIA BAGAŻU

Chcesz aby Twój pobyt był przyjemny? Nie chcesz martwić się o swoje rzeczy? Przechowamy Twój bagaż oraz dokumenty do czasu Twojego powrotu wzabezpieczonym pokoju bagażowym zupełnie za darmo.

TV & DVD

TV & DVD

Poczuj się jak w domu! Telewizja HD, w której znajdziesz wiele kanałów, również polsko języcznych. Wybierz swój ulubiony film na wieczór spośród 150 płyt DVD znajdujących się w naszej recepcji.

ŚNIADANIE

ŚNIADANIE

Jeżeli chcesz odpocząć od codziennych obowiązków i nie masz ochoty na gotowanie, skorzystaj z naszej bogatej oferty śniadań w cenie 10 – 12 Euro. Chciałbyś spróbować tradycyjnych węgierskich portaw? O muzykę na żywo, która uprzyjemni czas spędzony w restauracji – pytaj w recepcji.

Interested in more room?

Do not worry if your new friends come over to you. Upgrade to a larger apartment after check-in. Request it at the reception and depends on availability.

od

+40 €

Exclusive offer

Jak aplikować
Kod promocyjny

Book now

Follow the hints below for the best available rate with more benefits. Click on "BOOK NOW" button, then click on "Promo Code" and type into the drop-down menu the name of the promotion. Type "minus15" to get 15% discount from the final price. Stay min. 3 nights and we provide you FREE parking with "freeparking" code or type "freetransfer" for FREE one-way transfer.